הכירו את הבוגרות והבוגרים

יואב חיימי

מאי 2021 | פורץ את הגבולות - יואב חיימי

כתבה: דנה טיילר

 

בחודש יולי האחרון, בשיאה של מגפת הקורונה, יואב חיימי עזב הכל, ארז מזוודה, ועלה על מטוס להונג קונג כדי לאייש את תפקידו החדש - הנספח הכלכלי של משרד הכלכלה בסין.

כדי לשמוע קצת איך יואב מתאקלם בתפקיד ובעיר הזרה, נפגשתי אתו לשיחה בזום שקצת צמצמה את המרחק והפרשי השעות העצומים בינינו.

המשך קריאה >
עונג למד

מרץ 2021 | נוסע בעקבות האהבה - עונג למד

כתבה: לי מתן

הסיפור של עונג למד ישמע לכם אולי כמו סיפור אגדה, כשב-"עצם היום הזה" אין נסיכה ואין ארמון, אלא קידום לדרגה הגבוהה ביותר בבנק (Managing Director), כראש מחלקת ניהול סיכוני שוק בתחומי ריביות, מטבעות, סחורות ו-XVA, אירופה, בבנק ההשקעות הנחשב בלונדון Morgan Stanley.

המשך קריאה >
חלוצי הדיגיטל - ראיון עם שאול פורת, בוגר מחזור 1965

דצמבר 2020 | חלוצי הדיגיטל - שאול פורת

אומרים שהיה פה שמח...

בית הספר למנהל עסקים התחיל להכשיר בוגרים בתחילת שנות השישים. המחזור הראשון סיים ב-1961. כחלק ממסע השורשים שלנו, אנחנו רוצים לחזור לבוגרי המחזורים הראשונים, להכיר אותם, לראות איך הייתה חווית הלימודים שלהם, ומה קרה להם מאז.

המשך קריאה >
אני מוכר משמע אני קיים / אורית הר-לב

נובמבר 2019 | אני מוכר משמע אני קיים - אורית הר-לב

מאת רז רבינוביץ'

בת 48, נשואה לברק, קב"ט וחוקר פוליגרף, ואמא לשלוש בנות מתבגרות – יובל ועומר תאומות בנות 14, וליאור בת 11, ושני כלבים. המשפחה מתגוררת בכפר סבא.

אורית גדלה ברמת גן. עם סיום השירות הצבאי החלה ללמוד תואר ראשון במנהל עסקים במכללה למנהל, ולאחר מכן המשיכה לתואר מוסמך בשיווק בבית ספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית.

המשך קריאה >
Start-up with impact, ריאיון עם יואב פרט

יולי 2019 | Start-up with impact - יואב פרט

מאת רז רבינוביץ

 

כמעט כל מי שמנהל משק בית, הופך להיות מעסיק ומנהל של עובדים. גם מי שכל חייו סלד מתפקידים ניהוליים, מוצא את עצמו בשלב מסוים מעסיק בייביסיטר, מטפלת, גנן, או מנקה. למעסיק בישראל יש חובות: הפרשות ביטוח לאומי, פנסיה, ימי חופשה, הבראה ומחלה. עובדים צריך לגייס, ולפעמים גם לפטר - לרבים מאיתנו אין מושג איך לנהל את הדברים בצורה חוקית, מסודרת ויעילה.

Workito , הסטארט אפ שהקים יואב פרט, בוגר מחזור 2016, מנסה לעזור לנו לעשות סדר בבלגן.

המשך קריאה >

e8785298692d3460551c6a97be636821