אתר זה משתמש בקובצי Cookie כדי לעזור לנו להעניק לך את החוויה הטובה ביותר כשאתה מבקר באתר שלנו. על ידי המשך השימוש באתר זה, אתה מסכים לשימוש שלנו בעוגיות אלו.
ברכות לבוגרי בית הספר למנהל עסקים אשר נכנסו לרשימה המכובדת של 40 המנהיגים והמנהיגות הצעירים עד גיל 40 של האוניברסיטה העברית!
הרשימה כוללת 40 בוגרות ובוגרים של האוניברסיטה המובילים ומשפיעים בתחומי עיסוקם במגוון תחומים: פוליטיקה וממשל, חינוך, היי-טק, רפואה, תרבות ואמנות, כלכלה ומשפט.
בתוך הרשימה נכללים גם שבעה מבוגרי בית הספר למנהל עסקים – אודי נקר, אוראל יפרח, עו"ד אסף חסון, ד"ר דן (חסוי), נמרוד רון, עומר שלוס, רו"ח רועי כץ.
מרכז גרשון לפינטק, בשיתוף עם מרכז הקריירה בעברית שמחים להודיע כי הקלטות הכנס בנושא "תכנון קריירה גם למי שלא מתכנת" נגישות כעת באתר מרכז הפינטק עבור אלו שלא יכלו להשתתף. מוזמנים לצפות בהקלטות ומצגות מהכנס.
ברכות לפרופ' רננה פרס, ראש המחלקה לשיווק וראש תכנית ה- IMBA על היבחרה לרשימת החברים ב EMAC – The european marketing academy!
אל הרשימה היוקרתית מצטרפים רק כחבר אחד או שניים בשנה, כאשר פרופ' פרס היא האישה השישית בעולם המקבלת את הכבוד הזה והשלישית מישראל.
פרופ' פרס מספרת: "האקדמיה האירופאית לשיווק היא הגוף המוביל המרכז את המחקר השיווקי באירופה. ה Fellows הם קבוצה סגורה שבוחרת בכל שנה חוקר אחד או שניים שיצטרף לשורותיה, לפי שיקול דעתם ורצונם. ההצטרפות למועדון היוקרתי הזה היא מרגשת וחשובה, במיוחד כישראלית, וכאישה, ובמיוחד בזמן הזה".