סגל אקדמי

אסטרטגיה ויזמות

ד"ר מיקי אייזנמן

ד"ר מיקי אייזנמן

ראשת תוכנית בינלאומית °Startup 360,
ראשת ההתמחות באסטרטגיה ויזמות MBA
חדר 5125

ד"ר מיקי אייזנמן היא מרצה בכירה במחלקה להתנהגות ארגונית ובמחלקה ליזמות אסטרטגית בבית הספר למנהל עסקים. היא משמשת כראשת תכנית ה-MBA הבינלאומית, וכראשת המחלקה ליזמות אסטרטגית.

ד"ר שרון אריאלי-לנגר

ד"ר שרון אריאלי-לנגר

חדר B5103
02-6436356

ד״ר שרון אריאלי היא מרצה בכירה בחוג לאסטרטגיה בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית, חברה במרכז K-Mart לשיווק קמעונאי ובינלאומי, יושבת בהנהגת מכון אספר לחדשנות ויזמות וחברה בוועדת האתיקה של בית הספר למנהל עסקים.

ד״ר שרית וייסבורד

ד"ר שרית וייסבורד

חדר 4109

ד"ר שרית וייסבורד בעלת דוקטורט בכלכלה מהאוניברסיטה העברית, ותואר ראשון במתמטיקה וכלכלה מאוניברסיטת מרילנד בארצות הברית. מחקריה עוסקים בניתוח אמפירי של שאלות הקשורות לקבלת החלטות תחת תמריצים פיננסיים ואכיפה משפטית.

ד"ר ליאור שאלתיאל

ד"ר ליאור שאלתיאל

במסלול הנלווה
ראש ההתמחות בביומד MBA,
ראש תוכנית בינלאומית Med-Tech
חדר 4115

ד"ר ליאור שאלתיאל הוא חבר סגל בבית הספר למנהל עסקים, ומשמש כראש ההתמחות בניהול ביו-רפואי. שאלתיאל הוא יזם המתמחה בהנדסה כימית, ביולוגיה מולקולרית, אלקטרופיזיולוגיה, פרמקולוגיה ומערכות לאספקת תרופות.

התנהגות ארגונית ומנהל משאבי אנוש

פרופ' שאול אורג

פרופ' שאול אורג

אחראי על שוויון הזדמנויות וגיוון
חדר 5124

שאול אורג הוא פרופסור להתנהגות ארגונית בבית הספר למנהל עסקים שבאוניברסיטה העברית. פרופסור אורג מעביר את קורס הליבה של התנהגות ארגונית במסגרת התואר השני (MBA), כמו גם קורסים וסמינרים נוספים העוסקים בשינויים ארגוניים, מנהיגות ואישיות.

ד"ר מיקי אייזנמן

ד"ר מיקי אייזנמן

ראשת תוכנית בינלאומית °Startup 360,
ראשת ההתמחות באסטרטגיה ויזמות MBA
חדר 5125

ד"ר מיקי אייזנמן היא מרצה בכירה במחלקה להתנהגות ארגונית ובמחלקה ליזמות אסטרטגית בבית הספר למנהל עסקים. היא משמשת כראשת תכנית ה-MBA הבינלאומית, וכראשת המחלקה ליזמות אסטרטגית.

פרופ' תמר זילבר

פרופ' תמר זילבר

ראש תכנית ה-BA מנהל עסקים,
ראש ההתמחות בהתנהגות ארגונית ומנהל משאבי אנוש
חדר 5122

תמר זילבר היא פרופסור מן המניין במחלקה להתנהגות ארגונית בבית הספר למנהל עסקים, ומשמשת כיום כראש תכנית התואר הראשון למנהל עסקים, וכראש המחלקה להתנהגות ארגונית.

ד"ר שהם חשן -הלל

פרופ' שהם חשן-הלל

חדר 5113
02-5883109

פרופ' שהם חשן-הלל היא מרצה בכירה בהתמחות להתנהגות ארגונית בבית הספר למנהל עסקים וחברה במרכז פדרמן לחקר הרציונליות באוניברסיטה העברית. במחקרה היא מתמקדת בתהליכי קבלת החלטות בארגונים ובהקשרים חברתיים. חשן-הלל היא ראש המעבדה לקבלת החלטות.

פרופ' אבי קלוגר

פרופ' אבי קלוגר

ראש תחום בינלאומיות
חדר 5121
02-5881009

פרופ׳ אבי קלוגר הוא מרצה וחבר סגל בחוג להתנהגות ארגונית בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית. הוא מכהן כחבר בארגון לפסיכולוגיה חברתית ואישיותית, באקדמיה לניהול בארגון להתנהגות ארגונית.

חקר ביצועים וניהול התפעול

פרופ' גור מושיוב

פרופ' גור מושיוב

הקתדרה למנהל עסקים ע"ש צ'ארלס רוזן
חדר 5112
02-5883108

פרופ׳ גור מושיוב הוא מרצה וחבר סגל ויושב ראש הניהול ע״ש צ׳ארלס י. רוזן בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית. בעבר כיהן כסגן הדיקן בבית הספר למנהל עסקים, ובמשך שני עשורים היה ראש התכנית לתואר שני.

חשבונאות

ד"ר קרן בר-חוה

ד"ר רו"ח קרן בר-חוה

במסלול המקביל
ראש תכנית ה-BA בחשבונאות
ראש ההתמחות בניהול פיננסי לחשבונאים
חדר 5117
02-5883441

רו"ח ד"ר קרן בר-חוה היא ראש החוג לחשבונאות בבית הספר למנהל עסקים וכיום מכהנת כחברה במועצת רואי החשבון בישראל.

ד"ר אלישיב-דוד וידמן

ד"ר אלישיב-דוד וידמן

מנהל מרכז קיימרט
חדר 5126
02-5883392

ד״ר אלישיב וידמן הוא חבר סגל במחלקה לחשבונאות בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית. ד״ר וידמן הוא בעל דוקטורט בחשבונאות מאוניברסיטת UCLA (אוניברסיטת קליפורניה), ודוקטורט בכלכלה מהאוניברסיטה העברית.

לוגו האוניברסיטה העברית

ד"ר בנימין סגל

ראש תכנית ה-MBA
חדר 5104

ד״ר בנימין סגל הוא מרצה בכיר במחלקה לחשבונאות בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית. ד״ר סגל קיבל את הדוקטורט מבית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת ניו יורק, ובעל תואר ראשון במשפטים וכלכלה, ותאור שני במימון מאוניברסיטת תל אביב.

מדע המידע בניהול | Data Science for Business

ליעד בלומרוזן

ד"ר ליעד בלומרוזן

סגן דיקן לענייני הוראה
חדר 5109
02-5883103

ד״ר ליעד בלומרוזן הוא חבר סגל במחלקת מדעי הנתונים בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית, וחבר במרכז פדרמן ללימודי רציונליות. לד״ר בלומרוזן  דוקטורט במדעי המחשב מהאוניברסיטה העברית והוא משמש כסגן הדיקן לענייני הוראה.

Prof. Lev Muchnik

פרופ' לב מוצ'ניק

הקתדרה לשיווק על שם קיימרט,
סגן דיקן לענייני מחקר,
ראש ההתמחות במדע המידע בניהול MBA
חדר 4104

לב מוצ'ניק הוא פרופסור חבר במחלקה למדעי הנתונים בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית. מחקריו האחרונים התמקדו בתיאורטית ובעיות אמפיריות הקשורות למבנה ולהתפתחות של רשתות חברתיות, כמו גם השפעות עמיתים, התפשטות נורמות התנהגות, דיפוזיה של מידע ועוד.

פרופ' רונן פלדמן

פרופ' רונן פלדמן

חדר 5119
02-5883084

רונן פלדמן הוא פרופסור מן המניין ללימודי אינטרנט בבית הספר למנהל עסקים. כיום הוא ראש המחלקה למדעי הנתונים. פרופ' פלדמן הוא מייסד תאגיד ClearForest, שהיה מחלוצי היישום של כריית טקסט בתעשייה ועבודתו צוטטה בעיתונות על ידי פורבס, גלובס, VentureBeat, מגזין הסוחרים וכלכליסט.

מימון ובנקאות

יאיר דוכין

ד"ר יאיר דוכין

במסלול הנלווה
ראש ההתמחות במימון נדל"ן MBA
חדר 4117

ד״ר יאיר דוכין מכהן כראש ההתמחות במימון נדל"ן בתכנית ה. לד״ר דוכין דוקטורט בכלכלה מהאוניברסיטה העברית. תחום ההתמחות שלו הוא בדיקת כדאיות והכנת תכניות עסקיות ללקוחות שונים מהמגזר הציבורי והעסקי.

פרופ' צבי וינר

פרופ' צבי וינר

הקתדרה לבנקאות וניהול סיכונים על שם משפחת סנגר
חדר 5107
02-5883049

פרופסור צבי וינר מכהן כראש קתדרה לבנקאות וניהול סיכונים על שם משפחת סאנגר, שבבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית בירושלים. וינר הוא מומחה למימון בעל ניסיון רב בתחומים של ניהול סיכונים, הנדסה פיננסית והשקעות. 

פרופ' ישי יפה

פרופ' ישי יפה

הקתדרה לחשבונאות ופיננסים ע"ש יוליוס פינשטיין,
ראש תכנית ה-MA בכלכלה פיננסית
חדר 5127

ישי יפה, בעל תואר Ph.D בכלכלה מאוניברסיטת הרווארד מ-1993, לימד לאורך השנים באוניברסיטאות אוקספורד, מונטריאול, ובאוניברסיטה העברית בירושלים. כמו כן הוא שימש כסגן דיקן בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית בין השנים 2010-2012, וכדיקן בית הספר בין 2012-2016.

פרופ' שיקי לוי

פרופ' משה (שיקי) לוי

הקתדרה לחשבונאות ע"ש ג'ון ברג,
ראש ההתמחות במימון ובנקאות MBA
חדר 5111

פרופסור משה (שיקי) לוי הוא פרופסור מן המניין במחלקת המימון והבנקאות של בית הספר למנהל עסקים. לוי השלים את תואר ה-Ph.D שלו בכלכלה ובפיזיקה, ובנוסף לכך גם מחזיק בתואר BS.C במתמטיקה ובתואר M.Sc בפיסיקה, כולם מטעם האוניברסיטה העברית.

ד"ר יגאל נוימן

פרופ' יגאל נוימן

במסלול הנלווה
ראש ההתמחות בפינטק MBA
חדר 4114

פרופ' יגאל נוימן הוא ראש ההתמחות בפינטק  בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית, שם הוא מלמד קורסים בפינטק ובמימון לתואר ראשון ושני. לפרופ' נוימן דוקטורט במימון מבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת סטנפורד ותואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון.

פרופ' יוג'ין קנדל

פרופ' יוג'ין קנדל

חדר 5223
02-5883137

פרופ׳ יוג׳ין קנדל הוא מרצה וחבר סגל בחוג לכלכלה ומימון בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית. הוא חבר במרכז למחקר הרציונליות באוניברסיטה העברית, חבר מחקר במרכז למחקר ומדיניות כלכלית בלונדון וחבר במכון האירופאי לממשל תאגידי.

פרופ' קרמר

פרופ' אילן קרמר

הקתדרה למנהל עסקים על שם מיילס ס. רובינסון
חדר 5108

אילן קרמר הוא פרופסור במחלקה למימון ולבנקאות בבית הספר למנהל עסקים, ופרופסור לכלכלה במחלקה לכלכלה. הוא משמש גם כמנהל מרכז פדרמן לחקר הרציונאליות שבאוניברסיטה העברית, ומונה להיות פרופסור לכלכה גם באוניברסיטת וורוויק (Warwick).

פרופ' אורלי שדה

פרופ' אורלי שדה

הקתדרה למנהל עסקים ע"ש אלברטסון - וולטון
חדר 5128
02-5883227

אורלי שדה היא פרופ' למימון בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית בירושלים. ראש הקתדרה למנהל עסקים על שם Albertson-Waltuch, בעלת תואר ראשון בכלכלה ובניהול ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

שיווק

פרופ' רננה פרס

פרופ' רננה פרס

סגן דיקן לקשרי חוץ,
ראש ההתמחות בשיווק MBA
חדר 5115

רננה פרס היא פרופסור חבר לשיווק בבית הספר למנהל עסקים שבאוניברסיטה העברית. פרס קיבלה את תואר הדוקטורט שלה בשיווק מטעם בית הספר רקנטי למנהל עסקים שבאוניברסיטת תל אביב.

עמיתי.ות דיקן

אמריטוס

פרופ' ברגמן

פרופ' יעקב ברגמן

אמריטוס

פרופ' יעקב ברגמן הוא גמלאי בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית (מרצה למימון), עוסק בחקר ההשכלה הגבוהה ובמדיניותה.

735c7c5beeb94099a5fd4a76fb2efe1b

3b8f83af188ecdccf052faedfde1cf0f