חילופי סטודנטים.ות

חוויה של פעם בחיים

מפגש חשיפה מקוון - חילופי סטודנטים
 

מפגש חשיפה מקוון: קישור לזום

הקורונה סגרה אתכם בבית? מתגעגעים לפגוש אנשים חדשים ולחוות חוויות מרגשות מסביב לעולם? 

גם אנחנו בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית הבנו מהר מאוד שדווקא בתקופה מורכבת זו, נכון מתמיד להמשיך ולקיים את תוכנית חילופי הסטודנטים, למרות האתגרים הכרוכים בכך.

בין אם אתם מתעניינים בשווקים של מזרח אסיה, מפנטזים על ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, או מעדיפים את אירופה הקלאסית, תכנית חילופי הסטודנטים היא האפשרות שלכם לעשות את הצעד הראשון במסע שלכם.

בעידן הגלובליזציה יש חשיבות רבה להכרת התרבות, ובפרט התרבות העסקית, במדינות שונות. התוכנית נותנת לכם הזדמנות לחוות ולהכיר לעומק את התרבות המקומית של המדינה המארחת, לרבות האוכל, השפה, המנהגים וכמובן האנשים.

"היום כשאני מגיעה לריאיון עבודה ומסתכלים על קורות החיים שלי, מיד מתייחסים לשורה המספרת שהייתי בחילופי סטודנטים. מתרשמים מזה שאני יכולה לעבוד עם אנשים שונים מרקעים שונים... כל מי שיכול - תקפצו על ההזדמנות ותשתתפו בחילופי סטודנטים".

מרי סקקיברא, על תקופת הלימודים באוניברסיטת EBS שבגרמניה תכנית חילופי סטודנטים של ביה"ס למנהל עסקים

 

6 סיבות להשתתף בתוכנית חילופי הסטודנטים

1בתי הספר למנהל עסקים המובילים מרחבי העולם
בית הספר למנהל עסקים משתף פעולה עם מגוון רחב של בתי ספר באוניברסיטאות מהמובילות בעולם. במסגרת ההסכמים עם אוניברסיטאות אלו, ניתנת לכם האפשרות ללמוד סמסטר בחו"ל או ללמוד במסגרת של תכנית קיץ (לרשימת האוניברסיטאות).

2מרצים מהשורה הראשונה
התכנית מאפשרת לכם ללמוד ממרצים בעלי שם עולמי.

3מלגה בסך 1,000-2,500 דולר
חלק מהסטודנטים יוכלו לקבל מלגה בסך של 1,000-2,500 דולר מהאוניברסיטה העברית, שמטרתה לעזור בהוצאות המחייה במדינה המארחת.

4פטור מתשלום שכר לימוד במוסד המארח
אין לכם מה לדאוג! לא תצטרכו להוציא סכומי עתק על מנת ללמוד באוניברסיטה בחו"ל. תשלמו את שכר הלימוד הרגיל לאוניברסיטה העברית, ותיהנו מהטוב שבשני העולמות.

5הכרות מקרוב עם תרבות חדשה
להבדיל מטיול בחו"ל ושהייה בבית מלון, תכנית חילופי הסטודנטים מעניקה חוויה אותנטית יותר. משך השהות הארוך יחסית, מאפשר להכיר את השפה, התרבות, המנהגים והאוכל המקומי, ולחוות את החיים במדינה הזרה. כמו כן, זו הזדמנות נהדרת עבורכם להכיר חברים וליצור קשרים עם סטודנטים ממדינות שונות ואולי אף שיתופי פעולה עסקיים עתידיים.

6חוויה בלתי נשכחת שתלווה אתכם כל החיים!