![קרן בר-חוה ד"ר קרן בר-חוה](https://bschool.huji.ac.il/sites/default/files/styles/190_250/public/business/files/n00_9193a.jpg?m=1715210352&itok=cJan76qa)
רו"ח ד"ר קרן בר-חוה היא ראש החוג לחשבונאות בבית הספר למנהל עסקים וכיום מכהנת כחברה במועצת רואי החשבון בישראל.
ד"ר בר-חווה היא בעלת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני מחקרי בכלכלה באוניברסיטת תל אביב, דוקטורט במימון וחשבונאות באוניברסיטת תל אביב ופוסט-דוקטורט בחשבונאות באוניברסיטת NYU שבניו-יורק.
מחקריה מתמקדים ביעילות בשוק, ממשל תאגידי, שווי הוגן לעומת עלות ועוד, ומחקריה פורסמו בכתבי העת Journal of Accounting, Auditing & Finance, Journal of Financial & Quantitative Analysis. כמו כן, עבודתה צוטטה בעיתונות על ידי The Marker.
בנוסף לניסיונה האקדמי, שימשה ד"ר בר-חוה כחברה ברשות ניירות ערך, וכדירקטורית חיצונית במספר חברות ישראליות. היא מלמדת את הקורסים ביסודות בחשבונאות, חשבונאות פיננסית ועניינים עכשוויים בחשבונאות ובשוק ההון הישראלי.
ד"ר בר-חווה בעיתונות
TheMarker: לבטל דו"חות רבעוניים בגלל הקורונה? חברות שידווחו ייהנו מאמון השוק
ד"ר ורו"ח קרן בר-חווה, ראשת החוג לחשבונאות בבית הספר שלנו, מונתה לשנה נוספת במוסד לתקינה חשבונאית