מימון ובנקאות

יאיר דוכין

ד"ר יאיר דוכין

ראש ההתמחות במימון נדל"ן MBA
חדר 4117

ד״ר יאיר דוכין מכהן כראש ההתמחות במימון נדל"ן בתכנית ה. לד״ר דוכין דוקטורט בכלכלה מהאוניברסיטה העברית. תחום ההתמחות שלו הוא בדיקת כדאיות והכנת תכניות עסקיות ללקוחות שונים מהמגזר הציבורי והעסקי.

פרופ' צבי וינר

פרופ' צבי וינר

הקתדרה לבנקאות וניהול סיכונים על שם משפחת סנגר
חדר 5107
02-5883049

פרופסור צבי וינר מכהן כראש קתדרה לבנקאות וניהול סיכונים על שם משפחת סאנגר, שבבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית בירושלים. וינר הוא מומחה למימון בעל ניסיון רב בתחומים של ניהול סיכונים, הנדסה פיננסית והשקעות. 

פרופ' ישי יפה

פרופ' ישי יפה

הקתדרה לחשבונאות ופיננסים ע"ש יוליוס פינשטיין,
ראש תכנית ה-MA בכלכלה פיננסית
חדר 5127

ישי יפה, בעל תואר Ph.D בכלכלה מאוניברסיטת הרווארד מ-1993, לימד לאורך השנים באוניברסיטאות אוקספורד, מונטריאול, ובאוניברסיטה העברית בירושלים. כמו כן הוא שימש כסגן דיקן בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית בין השנים 2010-2012, וכדיקן בית הספר בין 2012-2016.

פרופ' שיקי לוי

פרופ' משה (שיקי) לוי

הקתדרה לחשבונאות ע"ש ג'ון ברג,
ראש ההתמחות במימון ובנקאות MBA
חדר 5111

פרופסור משה (שיקי) לוי הוא פרופסור מן המניין במחלקת המימון והבנקאות של בית הספר למנהל עסקים. לוי השלים את תואר ה-Ph.D שלו בכלכלה ובפיזיקה, ובנוסף לכך גם מחזיק בתואר BS.C במתמטיקה ובתואר M.Sc בפיסיקה, כולם מטעם האוניברסיטה העברית.

פרופ' יוג'ין קנדל

פרופ' יוג'ין קנדל

חדר 5223
02-5883137

פרופ׳ יוג׳ין קנדל הוא מרצה וחבר סגל בחוג לכלכלה ומימון בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית. הוא חבר במרכז למחקר הרציונליות באוניברסיטה העברית, חבר מחקר במרכז למחקר ומדיניות כלכלית בלונדון וחבר במכון האירופאי לממשל תאגידי.

פרופ' קרמר

פרופ' אילן קרמר

הקתדרה למנהל עסקים על שם מיילס ס. רובינסון
חדר 5108

אילן קרמר הוא פרופסור במחלקה למימון ולבנקאות בבית הספר למנהל עסקים, ופרופסור לכלכלה במחלקה לכלכלה. הוא משמש גם כמנהל מרכז פדרמן לחקר הרציונאליות שבאוניברסיטה העברית, ומונה להיות פרופסור לכלכה גם באוניברסיטת וורוויק (Warwick).

פרופ' אורלי שדה

פרופ' אורלי שדה

הקתדרה למנהל עסקים ע"ש אלברטסון - וולטון
חדר 5128
02-5883227

אורלי שדה היא פרופ' למימון בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית בירושלים. ראש הקתדרה למנהל עסקים על שם Albertson-Waltuch, בעלת תואר ראשון בכלכלה ובניהול ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.