אסטרטגיה ויזמות

ד"ר מיקי אייזנמן

ד"ר מיקי אייזנמן

ראשת תוכנית בינלאומית °Startup 360,
ראשת ההתמחות באסטרטגיה ויזמות MBA
חדר 5125

ד"ר מיקי אייזנמן היא מרצה בכירה במחלקה להתנהגות ארגונית ובמחלקה ליזמות אסטרטגית בבית הספר למנהל עסקים. היא משמשת כראשת תכנית ה-MBA הבינלאומית, וכראשת המחלקה ליזמות אסטרטגית.

קרא עוד
אייזנמן קיבלה את תואר הדוקטורט שלה במנהל עסקים מאוניברסיטת קולומביה, וכמו כן מחזיקה בתואר שני (MBA) מטעם אוניברסיטת טוליין (Tulane), ובתואר ראשון באנגלית ובתקשורת מהאוניברסיטה העברית.

ד"ר אייזנמן שימשה בעבר כעמיתת פרופסור בברוך קולג' שבניו יורק (City University of New York's Baruch College). מחקריה פורסמו בכתבי עת אקדמיים מובילים, ביניהם:  Administrative Science Quarterly, Academy of Management Review, Journal of Management Studies. לצד ניסיונה האקדמי הרב, ד"ר אייזנמן היא חברת הנהלה של ה-Academy of Management Review and Organization Theory, חברה בוועדת הפרסים של ה- William H. Newman Award, וחברה ב- Academy of Management וה-European Group of Organizational Studies.

ד"ר אייזנמן זכתה בפרסים ומענקי מחקר, ביניהם מענקים מטעם קרן המדע הישראלית,  הסוכנות הדנית למדע והשכלה גבוהה, International Network Program, מענק ג'וליאן סימון ועוד. היא גם זכתה בפרסים -

Best Developmental Reviewer Award, ו-Best Reviewer Award מטעם ה-Academy of Management Review.

 

ד"ר אייזנמן בעיתונות

TheMarker - מה גורם לחוקרת העיצוב להירתע דווקא מהמוצרים של אפל?

קראו פחות
ד"ר שרון אריאלי-לנגר

ד"ר שרון אריאלי-לנגר

חדר B5103
02-6436356

ד״ר שרון אריאלי היא מרצה בכירה בחוג לאסטרטגיה בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית, חברה במרכז K-Mart לשיווק קמעונאי ובינלאומי, יושבת בהנהגת מכון אספר לחדשנות ויזמות וחברה בוועדת האתיקה של בית הספר למנהל עסקים.

קרא עוד
היא קיבלה את הדוקטורט שלה במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית, והמשיכה לפוסט דוקטורט באוניברסיטת מישיגן. במחקריה היא בוחנת את ההשפעה האינטראקטיבית של גורמים חברתיים והאישיות על יצירתיות וחדשנות של עובדים, צוותים וארגונים. היא בוחנת גם את הגורמים המקנים לעובדים משמעות בעבודה ומעצבים את ההתנהגות והבחירות שלהם בהקשר הארגוני.

ד״ר אריאלי זכתה במגוון פרסים ומלגות ביניהם פרס ״Abe Gray״ ומלגת גולדה מאיר. בנוסף קיבלה מספר מענקים ביניהם מענק מהקרן הישראלית למדע, מענק הנסיעות ״Recnati״, מענק גל-עד ועוד.

היא מלמדת את הקורסים ניהול אסטרטגי, יצירתיות וחדשנות בארגונים וסדנה יישומית במנהל עסקים.

 

ד״ר אריאלי בעיתונות

דה-מרקר: האיש שהזיז את המחשב

קראו פחות
ד"ר נעמי הואזמן

ד"ר נעמי האוזמן

חדר 4108

ד״ר נעמי האוזמן היא מרצה בכירה בחוג לאסטרטגיה בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית. האוזמן קיבלה את תאריה בכלכלה, ביניהם גם את הדוקטורט, מאוניברסיטת הרווארד.

קרא עוד
תחום המחקר שלה הוא כלכלה עירונית, חדשנות ויזמות, כלכלת העבודה וכלכלה ציבורית.

ד״ר האוזמן קיבלה מספר מענקים אקדמיים, ביניהם מענק המחקר של מכון אלרוב, מענק קרן המדע בישראל, מענק הקרן הדו-לאומית למדע ארה״ב-ישראל (BSF), מענק הקרן הגרמנית-ישראלית (GIF), מענק מקרן אשכול ועוד. בנוסף, קיבלה מספר פרסי עבודות גמר ומלגות, הכוללים מלגה מהאגודה האמריקאית לכלכלת נדל״ן וכלכלה עירונית ומהקרן Ewing Marion Kauffman.

ובנוסף לניסיוניה האקדמי עבדה בחברות ייעוץ, כולל בCharles River Associates (CRA, Inc) וCornerstone Research.

היא מלמדת את הקורסים כלכלה עירונית, כלכלת עבודה, ואקונומטריה.

 

ד״ר האוזמן בעיתונות

כתבה בגלובס בנושא ההייטק בבאר שבע

קראו פחות
ד״ר שרית וייסבורד

ד"ר שרית וייסבורד

חדר 4109

ד"ר שרית וייסבורד בעלת דוקטורט בכלכלה מהאוניברסיטה העברית, ותואר ראשון במתמטיקה וכלכלה מאוניברסיטת מרילנד בארצות הברית. מחקריה עוסקים בניתוח אמפירי של שאלות הקשורות לקבלת החלטות תחת תמריצים פיננסיים ואכיפה משפטית.

קרא עוד

ד״ר וייסבורד מרצה באוניברסיטת תל אביב בחוג לכלכלה וחוקרת בתכנית הארגון התעשייתית של ה CEPR, היא תצטרף לבית ספר למנהל עסקים באוקטובר 2021.

 

ד״ר שרית וייסבורד במדיה

Ynet - "חוקרים פרטיים: האם התשובה לכל שאלה היא לתת לנתונים לדבר"

Episode 32: Sarit Weisburd, Probable Causation Podcast

קראו פחות
ד"ר מרום

ד"ר דן מרום

במסלול הנלווה
מנהל מרכז אספר
חדר 5103א
02-5880457

דוקטור במימון מהאוניברסיטה העברית, מוסמך בשיווק וניהול מאוניברסיטה הפתוחה, בוגר בהנדסת חשמל מאוניברסיטת בן גוריון. מחקרו עוסק במימון יזמי ומימון המונים.

קרא עוד

מלבד ניסיונו האקדמי, ד"ר מרום הוא הבעלים של חברת ייעוץ העוסקת בפרויקטים שונים של טכנולוגיות ופיתוח ושימש בעבר כמנכ"ל בקבוצת בראייר.

קראו פחות
ד"ר ליאור שאלתיאל

ד"ר ליאור שאלתיאל

במסלול הנלווה
ראש ההתמחות בביומד MBA,
ראש תוכנית בינלאומית Med-Tech
חדר 4115

ד"ר ליאור שאלתיאל הוא חבר סגל בבית הספר למנהל עסקים, ומשמש כראש ההתמחות בניהול ביו-רפואי. שאלתיאל הוא יזם המתמחה בהנדסה כימית, ביולוגיה מולקולרית, אלקטרופיזיולוגיה, פרמקולוגיה ומערכות לאספקת תרופות.

קרא עוד

מחוץ לתחומי האקדמיה, ד״ר שאלתיאל מכהן כמנכ"ל חברת NurExone Biologic Ltd. הוא עבד במספר חברות לפיתוח ננו-תרופות, ביניהן LipoCure ו- Ayana Pharma. לפני שהצטרף ל- NurExone, היה סמנכ"ל ושותף בבנק השקעות בוטיק סיני הפועל בישראל וממפה את מגוון ההשקעות וההזדמנויות בתעשיית התרופות בישראל.

ד״ר שאלתיאל מלמד קורסים שונים המתעסקים בתחום הביו-רפואי והיזמות בתחום הטכנולוגיה הרפואית והרפואה בכלל.

 

ד״ר שאלתיאל בעיתונות

דה-מרקר: "הביוטק בישראל חשוב — אבל הוא עדיין רק הבן החורג של מדינת הסטארט־אפ"

קראו פחות