חקר ביצועים וניהול התפעול

אמיר	ברודנר

מר אמיר ברודנר

amir.brudner@mail.huji.ac.il
מנחה: פרופ' ניקול אדלר
אמיר ברודנר הוא דוקטורנט בחקר ביצועים בהנחייתה של של פרופ' ניקול אדלר. המחקר שלו מתמקד באופטימיזציה של מדיניות תחבורה באמצעות מודלים של תורת המשחקים.
פרופ' גור מושיוב

פרופ' גור מושיוב

הקתדרה למנהל עסקים ע"ש צ'ארלס רוזן
02-5883108
Gur.Mosheiov@mail.huji.ac.il
חדר 5112

פרופ׳ גור מושיוב הוא מרצה וחבר סגל ויושב ראש הניהול ע״ש צ׳ארלס י. רוזן בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית. בעבר כיהן כסגן הדיקן בבית הספר למנהל עסקים, ובמשך שני עשורים היה ראש התכנית לתואר שני.

קרא עוד
בעל דוקטורט במדעי הניהול ומנהל התפעול מטעם אוניברסיטת קולומביה. הוא מומחה במחקר תפעולי, ותחום המחקר העיקרי שלו הוא תזמון היצור.

פרופ׳ מושיוב לימד במשך שנתיים באוניברסיטת ניו יורק (CUNY), ושימש כמרצה אורח בבית הספר לכלכלה בהלסינקי, באוניברסיטת קולומביה ובבית הספר למימון בטאיוואן.

הוא זכה בפרס הרקטור לחוקר המצטיין ובפרס Milken עבור הצטיינות רבת שנים בהוראה מטעם האוניברסיטה בעברית. בשנת 2020 הוא נכלל ברשימה שמציינת את שני האחוזים המובילים של החוקרים במחקר תפעולי שפרסמה אוניברסיטת סטנפורד.

מושיוב מלמד את הקורסים תזמון היצור, מודלים כמותיים, מבוא לסטטיסטיקה ותכנון דינמי.

קראו פחות
ד"ר בנימין עוז

ד"ר בנימין עוז

ראש ההתמחות בחקר ביצועים וניהול התפעול MBA
Binyamin.Oz@mail.huji.ac.il
חדר 4107

ד"ר בנימין עוז הוא מרצה במחלקה לחקר ביצועים בבית הספר למנהל עסקים. בנוסף הוא משמש כחבר מועצה באגודה הישראלית לחקר ביצועים (אילב), וחבר בארגון INFORMS הבינלאומי.

קרא עוד
ד"ר עוז קיבל את תואר הדוקטורט שלו בסטטיסטיקה מהאוניברסיטה העברית במסלול הישיר בסטטיסטיקה וחקר ביצועים. כמו כן הוא מחזיק בתואר בוגר בסטטיסטיקה וכלכלה, גם הם מטעם האוניברסיטה העברית.

ד"ר עוז שימש כעמית מחקר במחלקה לסטטיסטיקה של אוניברסיטת אוקלנד (Auckland). מחקריו מתמקדים בנושאים של קבלת החלטות, מודלים של תורים, והתנהגות אסטרטגית בתורים, ומיישמים מודלים סטוכסטיים, הסתברות יישומית, תורת התורים ותורת המשחקים. מחקריו פורסמו בכתבי עת אקדמיים מובילים, ביניהם:

Management Science, Naval Research Logistics, European Journal of Operational Research.

ד"ר עוז זכה בפרסים רבים, כאשר הבולטים שבהם הינם פרס Takács מטעם גוף המחקר SMACS שבאוניברסיטת גנט (Ghent) ופרס אברהם מחרז מטעם אוניברסיטת בן גוריון והאגודה הישראלית לחקר ביצועים, שניהם על עבודת דוקטורט מצטיינת.

 
קראו פחות
דרור צוקרמן

פרופ' דרור צוקרמן

אמריטוס
msdzuck@mscc.huji.ac.il

דרור צוקרמן הוא פרופסור אמריטוס בחקר התפעול בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית.